Biżuteria i kosztowności Zakupy 

Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Chcesz nabyć biżuterię srebrną? Zobacz tutaj

Jest z człowiekiem od tysięcy lat i pomimo dostępności wielu nowych projektów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria wciąż pełni identyczną funkcję – jest swoistą dekoracją człowieka i pozwala na oddanie swojego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię równie chętnie zakładają panie oraz mężczyźni, dzieci oraz ich rodzice, osoby z rozmaitych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej kilka dziesięcioleci?

Atuty srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, iż jej używanie daje szansę ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się z dość niskimi kosztami zakupu.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży wiele czasu, ale należy odpowiednio je pielęgnować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona zarysować lub zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie z alkoholem lub sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – unikniemy tak zarysowań.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły