biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonieBiżuteria i kosztowności Zakupy 

Szlachetne dodatki – kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to idealny prezent dla eleganckiej pani. Te przepiękne wyroby doskonale komponują się z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak kupować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze kolorowe czy kryształowe?

Cyrkonie to sztuczne kryształki szlachetne, mające wspaniałe parametry optyczne. Migoczą pod wpływem światła szykownym blaskiem, są fachowo polerowane oraz przezroczyste. Mogą doskonale imitować drogocenne kryształy, sprawdzają się więc jako element zdobniczy. Na rynku dostaniemy również kolorowe warianty cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych składników można uzyskać poniższe odcienie: błękitny, bordowy, zielony, brunatny. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji imienin lub na Mikołajki.

Najpiękniejsze kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często stosuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te szlachetne ozdoby są mocne i odporne na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych sygnetów, kolii oraz zawieszek. Gdzie możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wybór zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych odmianach i niskich cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy wyśnioną i elegancką biżuterię. Nabywcy często wybierają klasyczne kolczyki, jak również te bogato zdobione.

Powiązane artykuły