Biżuteria i kosztowności Zakupy 

Wisiorki srebrne

Znajdź wisiorki srebrne

Moc wisiorków

Noszenie unikalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś innego za każdym razem. Niestety możliwość nabywania takiej ilości biżuterii nie każdej z pań jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od długości łańcuszka wisiorek może leżeć blisko przy szyi, albo niżej na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Równie ważna jest szerokość dobieranego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może przysporzyć nietypowy kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łzy, kwadratu etc), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Duży wybór istnieje także jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły