Biżuteria i kosztowności Zakupy 

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Sprawdź, gdzie nabyć biżuterię z koralem

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral pochodzi od słowa “gord”, które znaczy amulet. Kamień korala, nazywany kwiatem morza, symbolizuje bogactwo i siłę. Wierzy się, iż kamień korala chroni przed negatywną energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini Wenus, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci zaś, miał chronić przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie mniej jednak elegancka, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest niezwykle drobna i delikatna, dlatego też idealnie nadaje się do codziennych stylizacji, ale też na specjalne okazje. Kamień korala spotykany jest barwach: różowym, czarnym oraz niebieskim.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zaleca się noszenie biżuterii z koralem w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim połączone są z płcią piękną. Reguluje cykl menstruacyjny i polepsza płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na redukcję stresu i stabilne życie rodzinne.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły