Biżuteria i kosztowności Zakupy 

Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Sprawdź, gdzie zamówić bransoletki z koralikami

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem akcesoriów, które będą odpowiednie na wszystkie wyjścia. Mamy możliwość sami je zrobić w domu lub kupić w sklepie. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki będą niepowtarzalne.

Bransoletki z koralikami – jak je wykonać?

Najczęstszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą koralików, zestawu do szycia i szydełka tworzymy unikalną biżuterię. To prosta technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym sznurze.Jak własnoręcznie zrobić bransoletki z koralikami, możemy zobaczyć również w Sieci zapoznając się z samouczkami.

Bransoletki z koralikami – technika Peyote

Po metodę Peyote sięgamy, jeśli pragniemy uzyskać płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania tego rodzaju ozdoby potrzebujemy: igły, nici albo żyłki i koralików. Musimy się uzbroić w cierpliwość, gdyż ten sposób należy do bardziej pracochłonnych od wcześniej opisanej metody szydełkowej.

Jakie są wzory bransoletek z koralikami?

Dostępna jest bardzo duża liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przenikanie kolorystyczne.
W dzisiejszych czasach powszechne są wirtualne wzory bransoletek. Wykorzystując je, tworzenie biżuterii jest znacznie szybsze i prostsze.Nie każdy z nas posiada umiejętności potrzebne do stworzenia biżuterii z koralikami. Wtedy można wybrać jeden z wielu dużo ciekawych egzemplarzy w sieci oraz sklepach stacjonarnych.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły