Biżuteria i kosztowności Zakupy 

Wyjątkowe kolczyki z koralem

Potrzebujesz kolczyków z koralem? Wejdź na http://tinyurl.com/h4ydxj5.

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety muszą znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje bogactwo i siłę. W przeszłości, korale były wieszane nad łóżeczkiem niemowląt w celu ochrony przed złą energią. Stosowane były do leczenia chorób gardła oraz do przyspieszenia gojenia ran. Według niektórych, koral redukuje stresy i sprzyja życiu rodzinnemu. Pomaga również przy rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – które wybrać?

Najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i ciemnoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Skąd wydobywa się korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Do czego włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Taki typ biżuterii można nosić codziennie, do casulaowych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralem to wyrazisty akcent, który ożywi twarz, a w połączeniu ze zwiewną sukienką doda Ci kobiecości.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły