kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczykiBiżuteria i kosztowności 

Zalety srebrnych kolczyków

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej nabywanych przez panie dodatków. Sprawdzają się na każdą okoliczność – wyjątkowo wzniosłą i mniej oficjalną. Sprawdźmy co powoduje, że są tak rozchwytywane i w jakich salonach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych kształtach. Najbardziej na czasie są urocze sztyfty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, a równocześnie szykowne. Równie często poszukiwane są długie akcesoria, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Mogą być wysadzane drogocennymi klejnotami albo zupełnie gładkie. Elementy wyprodukowane ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co przeważnie dzieje się w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Najbardziej niebanalne kolczyki uzyskano techniką oksydowania, więc dobierając je zweryfikujmy próbę oraz technikę ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki trzeba umiejętnie czyścić i na bieżąco usuwać wszystkie zabrudzenia, żeby długo prezentowały się doskonale. Należy wycierać je często suchą ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne balsamy pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych szkatułkach. Nie stosujmy natomiast przestarzałych metod czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie środki mocno podrażniają miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które gwarantują szybką dostawę i przeróżne wyprzedaże. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobna wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.

Powiązane artykuły