Biżuteria i kosztowności Zakupy 

Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Nie posiadasz wiedzy w tym temacie? Skontaktuj się z złotnikiem Kraków

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozkwitem rynku, zreformowaliśmy także nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dziś bardzo często korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I chociaż w sieci można odnaleźć nieomal wszystko, nadal wiele rzeczy powinno się nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Plusy zakupów w sklepie jubilerskim

Kupno złotego pierścionka, broszki lub łańcuszka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli planujemy nabyć pierścionek czy też obrączki ślubne, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli zaś wybierzemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt ciasny bądź za luźny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do odpowiedniego wymiaru albo wykona nowy. Następnym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej wskazówki złotnika. Poradzi on nam jak dopasować stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji komunii, ślubu czy imienin.

Sklep jubilerski – reperacja zepsutej biżuterii i skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale również pełnią pomocnicze usługi. Nadrzędną z nich jest renowacja zniszczonej biżuterii. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się naszyjnik, złotnik szybko i po mistrzowsku naprawi go w swoim warsztacie. Zmieni także obwód pierścionka, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku lub wisiorku datę, gratulacje, podziękowania czy też inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś niepowtarzalnym prezentem, albo mamy swój pomysł na broszkę albo naszyjnik, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w domu posiadamy niekompletną albo zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły