Branża prawna 

Doradztwo prawne dla osób fizycznych i spółek

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako grupa prawników – aplikantów radcowskich i radców prawnych – oferuje Klientom wszechstronną pomoc prawną z rozmaitych dyscyplin prawa, specjalizując się w głównej mierze w prawie rodzinnym, prawie cywilnym i prawie pracy. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla osób fizycznych i podmiotów prawa handlowego. Udzielając pomocy prawnej wykorzystujemy bogate doświadczenie uzyskane w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Obsługa prawna osób prywatnych

Osoby prywatne przychodzą do naszych prawników z problemami prawnymi dotyczącymi kontaktów, alimentów i rozwodów. Współpraca w tego typu sprawach opiera się przede wszystkim na zrozumieniu sytuacji osoby zgłaszającej się po poradę prawną oraz dostosowanie do jej indywidualnych potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, jakkolwiek w zależności od stanu faktycznego proponujemy również pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które mogą mieć wpływ na szybsze zakończenie postępowania oraz zredukują koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. uczestniczy w przygotowywaniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, a także oferuje doradztwo prawne w już trwających postępowaniach spadkowych.

Porady prawne dla spółek i przedsiębiorstw

Oprócz powyższego, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla przedsiębiorców. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, wobec tego oferujemy kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, oferujemy pomoc prawną z obszaru praw pracowniczych, prawa handlowego, prawa podatkowego czy prawa administracyjnego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z różnymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, wyszukując adekwatne rozwiązania prawne, także w wyjątkowych sprawach.

Powiązane artykuły