Finanse, rachunkowość 

Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Automatyczne księgowanie. Czytaj więcej na flobo.io.

Właściciele firm bezustannie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują około 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, nadzwyczaj potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznej obsługi należności dla pensjonatów, firm oferujących usługi i biur podróży

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to pomocna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje należności z tytułu abonamentów, zatem znakomicie zda egzamin w uczelniach językowych bądź niepublicznych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy firma za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły