Instalacje przemysłowe 

Wyrównywanie sygnału TV – wzmacniacz kanałowy

Zobacz, gdzie kupić wzmacniacz kanałowy.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie zaprojektowane do odtwarzania sygnału telewizji naziemnej. Jak opisuje jego nazwa zasadniczą funkcją jaką pełni jest potęgowanie i wyrównywanie sygnału. Przekonajmy się jak działa to urządzenie i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – do zwykłych zastosowań

W sprzedaży znajdziemy dużo aparatów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji naziemnej. Są one dedykowane zarówno do zwykłych zastosowań, jak i do zadań specjalnych. Montowane są na terenach, na których praktycznie nie ma sygnału. Umożliwiają uzyskanie dobrej jakości kanałów na przykład w górach, garażach podziemnych, jak również w niektórych nieruchomościach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają zdalne rozsyłanie sygnałów TV. Ich konstrukcja sprawia, że mogą być zlokalizowane na antenie zewnętrznej – wytrzymują szkodliwe warunki zewnętrzne.

Wzmacniacz kanałowy – eliminuje zakłócenia wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego

Tradycyjny wzmacniacz kanałowy posiada cztery niezależne wejścia – przykładowo VHF lub UHF + LTE. Sprzęty mogą być wyposażone w technologię niwelującą awarie wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego. W zależności od rodzaju urządzenia ma także 3 lub 4 dedykowane filtry UHF – współpracujące z kanałami k.21-k.60. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe współpracują między innymi z antenami DIGITmax HD. Urządzenia te posiadają odrębne zasilanie i kontrolki sygnalizacyjne.

Siedziba firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły