Ochrona i bezpieczeństwo 

Tabliczki na drzwi ułatwią poruszanie się po zakładzie pracy

Zobacz, gdzie zamówić tabliczki na drzwi, wejdź na https://www.poniedzialek.pl/tabliczki-informacyjne-na-drzwi

W każdym budynku znajduje się wiele różnorakich pomieszczeń o mniejszym bądź większym znaczeniu. Ułatwienie w przemieszczaniu się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale też osobom zatrudnionych w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym charakteryzują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – co można nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie obiektu zapewnia doskonałą przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy chodzi o urząd, biuro, przedszkole czy sklep – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odszukanie pokoju, który na dany moment nas interesuje. Taka sytuacja ma miejsce między innymi w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów i biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego odnalezienia pokoju, w którym swoje obowiązki wykonuje potrzebna nam w danej chwili osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać umieszczony na nich opis. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w zakładzie pracy ma miejsce zwolnienie pracowników, opis na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to w konsekwencji oszczędzić sporą ilość gotówki – nie trzeba przecież przeznaczać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez większego problemu rozdzielić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą załogi określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można także oznakować punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest przekreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz tego znaku jest zatem naprawdę przejrzysty. Wspomnieć należy również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się też na drzwiach wejściowych do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Siedziba firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły