Vitberg opinieOchrona zdrowia 

„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli chcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do indywidualnych potrzeb, niezbędne jest dokupienie modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Kolana lub Nogi. Z pomocą tych elementów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły