Ochrona zdrowia 

Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Co powinieneś wiedzieć o marce Vitberg?

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja autora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zaobserwował, iż zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą w pozycji siedzącej. Dodatkowo użycie programu relaksacyjnego poprawiło także sen testującego, dzięki niwelacji napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest cykliczność sesji, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji, jego estetyka oraz to, iż jest to produkt polskiej marki. Osobom rozważającym zakup całości zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) rekomenduje się przetestowanie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg, które są obecne na terenie całego kraju.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły