Ochrona zdrowia 

Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na portal.abczdrowie.pl

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, polegająca na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało albo skupić się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii zalecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii polskiej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z każdym rokiem, jednak pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich produktów w sieci poradni, rozsianych na terenie całej Polski.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły