Ochrona zdrowia 

„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

Dowiedz się więcej o Vitberg opinie

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie ciężkości w nogach czy odrętwienie ramion i szyi. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ruchu, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania kolana, szyję, nogi, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich elementów bądź skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły