polski psycholog w UK, Birmingham, CoventryOchrona zdrowia 

Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli Polacy chętnie poczęli udawać się na Wyspy. Na chwilę obecną zjawisko emigracji jest zdecydowanie mniejsze, ale nadal nie brak ludzi skłonnych do pracy właśnie w UK. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii wywołuje mnóstwo utrapień, z którymi bez pomocy poradzić sobie jest wyjątkowo trudno.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie w obcym kraju, rodzą wiele komplikacji, którym niezwykle ciężko jest podołać. Rozłąka z rodziną nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się też trudności ze znalezieniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który nadal jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Zachowania tego typu naprawdę ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Dlatego nie wolno bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje , które przekazano podczas rozmowy będą powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba ukrywać problemów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje jak identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co mówi do niej specjalista.

Siedziba firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Powiązane artykuły