Ochrona zdrowia 

Pozbądź się okularów i soczewek! Zdecyduj się na korektę wzroku

Tutaj znajdziesz więcej informacji o korekcji wzroku Kraków.

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się dokuczliwych i nieraz groźnych dla zdrowia dolegliwości. Kto może poddać się operacji wzroku?

Korekcja wad wzroku – oddaj się w ręce biegłego optometrysty

Nie tak dawno temu korygowanie wad wzroku ograniczało się do dobierania okularów albo soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednakże innowacyjne techniki korekcji umożliwiające leczenie astygmatyzmu, nadwzroczności, krótkowzroczności, jak również szeregu rzadszych schorzeń. Niesłychanie popularna jest laserowa operacja wzroku wyróżniająca się wysoką skutecznością. Laserowa korekta wzroku jest bezpieczna i mało inwazyjna, a pacjent w mgnieniu oka powraca do regularnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, gdzie zatrudniony jest doświadczony zespół, specjalizujący się w nowoczesnych metodach leczenia. Doświadczony optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać stosowną metodę leczenia oraz wyeliminować wadę wzroku. Specjaliści przyjmujący w klinice okulistycznej korzystają z najnowszych urządzeń diagnostycznych, dzięki czemu są w stanie wykryć nawet rzadkie choroby oczu.

Centrum oka – nie tylko korekcja wad wzroku

Kliniki okulistyczne zajmują się także terapią innych schorzeń, np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Najnowsze metody jego leczenia polegają m.in. na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź modelowaniu rogówki z wykorzystaniem metody Topoguided. Poza tym specjaliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, będący metodą niezbędną w ujawnianiu jaskry, zapalenia gałki ocznej, a także pozostałych groźnych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się także mapy rogówki – jest to niezbędne przed operacją zaćmy lub innymi zabiegami laserowymi. Korekcja wad wzroku to rzecz jasna nie wszystko – lekarze okuliści zajmują się również innymi przypadłościami, jak np. usuwaniem kaszaków oraz ciała obcego z gałki ocznej.

Siedziba firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły