Ochrona zdrowia 

Psychologiczne badania kierowców i operatorów

Pragniesz poznać więcej szczegółów o badaniach operatorów Bielsko Biała? Wejdź na www.bielskobadania.pl

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się przeprowadzaniem psychotestów i badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (w pobliżu firmy BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Usługi Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Nasi klienci to kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców oraz innych maszyn. Oferta naszych usług dotyczy m.in. testów kierowców po wypadku. Oprócz tego jest również skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną ilość punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy okresowe; badania operatorów różnych maszyn; testy pracowniczych; badania wysokościowe czy psychotechniczne.
Rozumiemy, że są Państwo zapracowani, przez to dopasowujemy się do Państwa możliwości. Badania wykonujemy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dokładny wykaz usług znajduje się w zakładce „zakres usług” na naszej stronie internetowej.

Prosimy o przyniesienie ze sobą następujących dokumentów: dowód osobisty oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na rzetelne wykonane i spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Siedziba firmy:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły