Ochrona zdrowia 

Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Wejdź na www.testyoutdoorowe.pl, aby znaleźć szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu nóg, szyi oraz kręgosłupa. Moduły masujące polskiej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i działanie

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z części bazowej (niezbędnej do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do relaksu i walki z symptomami stresu.

Zestaw złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły