Ochrona zdrowia 

„Słowo Seniora” sprawdza urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Na https://slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/ odnajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Słowo Seniora”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 2 tygodniach korzystania.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Słowo Seniora”

Zestaw do terapii wibracjami RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu aktywnych modułów dedykowanych: Szyja, Biodra, Nogi, Kolana oraz Metabolizm. W module bazowym można natomiast wybrać trzy programy:
– Nogi – likwidujący ociężałość nóg, skurcze łydek czy rwanie stóp;
– Kręgosłup – stosowany m.in. przy zespołach korzeniowych, zesztywnieniach czy bólach grzbietu;
– Relaks – zalecany po wysiłku fizycznym, jak również łagodzący następstwa stresu, niepokoju i nerwowości.

Wibracje rozkurczają mięśnie i relaksują. Pozwala to nie tylko na złagodzenie bólu poszczególnych części ciała, ale również może ułatwić zaśnięcie ludziom cierpiącym na bezsenność. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ służy do wykorzystania zarówno w profesjonalnych placówkach, jak i w zaciszu domu. Do urządzeń dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, a jakiekolwiek niejasności odnośnie ich użytkowania można rozwiać łącząc się z konsultantem firmy Vitberg.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły