Vitberg opinieOchrona zdrowia 

Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Nieważne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły