Vitberg opinie, VitbergOchrona zdrowia 

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – test i recenzja portalu Napieraj.pl

Co o wibroterapii myślą sportowcy? Czy polecają korzystanie z urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm człowieka mają drgania?

Zestawy marki Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od wielulat stosuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym wysiłku. Nawet jeśli zajmujemy się sportem tylko dla przyjemności, również możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu w swoim mieszkaniu. Produkowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wskażemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz natężenie drgań.

Zestaw firmy Vitberg zbiera liczne pozytywne opinie zarówno od sportowców wyczynowych, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i regularnych użytkowników. Podkreślają oni, że moduły wibrujące pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły