Ochrona zdrowia 

Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Wszystko o Vitberg opinie

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do wibroterapii rodzimego producenta

Urządzenie RAM Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: szwalni, wykrawalni, działu elektroniki i montowni. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddaje się odpowiednim testom. Poszycie aparatu wykonane jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły