Ochrona zdrowia 

Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Potrzebujesz więcej informacji o marce Vitberg? Zajrzyj na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Przeczytaj rozmowę portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przybliżył ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem wibroterapii 25 lat temu i odtąd wciąż rozwija swoją ofertę.

Urządzenia marki Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają doraźne działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Moduły RAM Vitberg+ mogą być stosowane podczas rehabilitacji sportowców, są jednak również przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Średnio c czwarty pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły