Oświata Żywność 

Ciekawe zajęcia dla maluchów – kurs gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci - tutaj dowiesz się więcej o unikalnej ofercie

Dzieci uwielbiają asystować nam w gotowaniu – przystrajać ciasta czy wybierać i podawać składniki. Chcesz wykorzystać zapał kulinarny Twojego malucha? Poznaj kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć pociechy w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci nie tylko zyskują praktyczne umiejętności, ale przede wszystkim rozwijają swoją pomysłowość oraz uczą się niezależności. A w tym samym czasie wspaniale się bawią. Nauka smacznych przepisów, łączenie niecodziennych smaków i wybieranie i mieszanie składników – to wszystko powoduje, iż maluchy ochoczo eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się także z regułami, jakie trzeba stosować w kuchni, co w dużym stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach asystują także rodzice, tym samym jest to znakomita okazja do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a potem degustować to, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Zajęcia trwają trzy godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują danie główne i deser. Mali adepci kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – podjąć próbę upieczenia ozdobionej świeżymi dodatkami, pachnącej tradycyjnej pizzy, ewentualnie ugotować pyszny makaron na słodko lub słono. W trakcie kursu grupa przygotowuje również przepyszną deser – mus z lodami truskawkowymi oraz mascarpone. Lekcja poprzez zabawę to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu, a własnoręczne sporządzanie ukochanych posiłków daje pociechom dużo szczęścia. Nawet najbardziej przekorny maluch będzie z zaangażowaniem przykładać się do przyrządzania doskonałej pizzy bądź dekorowania tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci organizuje wykwalifikowany szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz wspaniały kontakt z maluchami.

Siedziba firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły