Oświata 

Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak bezkonkurencyjnej oferty kursu rysunku architektonicznego!

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa dużo czynników – w głównej mierze fakt, że są to niesłychanie ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko lekcje rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale także porady specjalistów, które pomogą przyszykować się odpowiednio do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły