Oświata 

Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Jesteś zainteresowany pełną ofertą kursu Blender 3D? Nie czekaj! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki nieustannie przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody preferując wykonywanie swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie wielkich kosztów – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który przy tym jest w pełni darmowy.

Kursy Blender 3D polecamy w niewielkich grupach

Obsługi dowolnej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko bywa niezmiernie męczący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści głównie osobom, które dopiero poznają Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu doradzając, które elementy warto dopracowac i podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, aby był on prowadzony w małych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów a także artystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i cenioną zwłaszcza w świecie filmu, gier komputerowych i projektowania. Opanowanie programu Blender 3D daje zatem mnóstwo perspektyw zawodowych. W czasie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane prace, które później można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników takich kursów to po prostu amatorzy i artyści, którzy chcą poszerzyć swoje obecne umiejętności czy też znaleźć nowe formy wyrażania siebie.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły