Oświata 

Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą kursu rysunku dla dorosłych Kraków? Nie czekaj! Wejdź na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/

Lubisz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty i życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Na tego typu kursy zapisują się również osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy architekturą wnętrz. Wspaniałym pomysłem na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs rysunku architektonicznego, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły