Reklama, marketing, promocja Usługi 

Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Potrzebujesz sporządzić wirtualny spacer VR? Świetnie trafiłeś! Kliknij w to miejsce

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa lub nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, a także co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer VR – zadbaj o konkurencyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia układające się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do następnych punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery umieszcza się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element przenosimy się do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie klientom zalet naszej działalności. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie najważniejsze – w przystępnej cenie sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Można także pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak salon piękności czy siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły