Sektor budowlany 

Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Producent blachodachówek - z kompletną ofertą zapoznasz się pod tym linkiem.

Zakładane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki betonowe czy ceramiczne powoli ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym z blachy. Liczne atuty tych ostatnich przyczyniły się do tego, że są one najlepszą opcją nie tylko dla końcowego odbiorcy, lecz też dla deweloperów.

Pokrycia dachowe z blachy – czy warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z wielu przyczyn. Po pierwsze ważą znacznie mniej niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża strukturę dachu, ale też ułatwia transport oraz wyładunek tych modułów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i trwa krócej niż założenie dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich równe ustawienie pochłania zazwyczaj znacznie więcej godzin. Następną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do zasadniczo dowolnej, również niezmiernie skomplikowanej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę można bez przeszkód dociąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się rewelacyjnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starych budynków, zwłaszcza, że bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy cechują się również lepszą szczelnością. Poza tym łatwo je doczyścić. Właściwie wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, a w przypadku mocnych zabrudzeń – środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blachodachówek

Aby kupić nowoczesne pokrycia dachowe dobrej klasy nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od trzydziestu lat działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się duży wybór blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych sklepach tego producenta, zlokalizowanych w obrębie 4 województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego. REGAMET przede wszystkim szczyci się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na rdzewienie, powstawanie porysowań, a także uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny prócz swoich produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (np. folie dachowe czy systemy rynnowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych renomowanych producentów.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Powiązane artykuły