Sektor budowlany 

Zalety wynajmu szalunków

Potrzebujesz więcej informacji o wynajmie szalunków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na abcszalunki.pl

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, ale można zaobserwować też wersje wykonane z metalu, a niekiedy również plastiku. Pozostałymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Jednak ze względu na spore koszty nie wszystkie firmy remontowe posiadają własne szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wynająć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to aktualnie naprawdę często wybierana usługa.

Kiedy postawić na wynajem szalunków?

Zakup swoich szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak przed momentem wspomnieliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeśli jednak budowanie fundamentów nie jest główną usługą naszej ekipy, dobrze sprawdzić atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze go wybrać? Głównie ze względów ekonomicznych – wynajęcie szalunków kilka razy w roku będzie bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze wspomnieć również o komforcie, gdyż trzymanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować poważne wydatki.

Która firma zapewni wynajmem szalunków?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je dostarczy. Jak ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na ofertę ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, że szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Naprawdę ważna będzie też obsługa klienta – w sytuacji, kiedy zbliża się termin rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze z kolei skorzystać z internetu, by sprawdzić, co o usługach danego przedsiębiorstwa mówią wcześniejsi klienci.

Siedziba firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły