Sport i rekreacja Turystyka i podróże 

Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie górskich wypraw? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym pewne i dobrze opracowane wyprawy pod okiem zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Organizujemy wyprawy, których celem są łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do miłośników turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywny wypoczynek i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w analogicznych ekspedycjach. Aby wziąć udział w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia oraz świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ponadprzeciętnej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne doznania. Umożliwiają jednocześnie realizację marzeń i poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych przewodników i liderów znających naturę górskiego terenu, ale też ochoczo dzielących się swoją wiedzą z członkami ekspedycji. Są oni także w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy i Dolomity.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły