Hobby Sport i rekreacja 

Obozy tenisowe

Obóz tenisowy - sprawdź aktualną ofertę.

Wakacje to okres, który możesz przesiedzieć w salonie, oglądając po kolei seriale. Można również spędzić je w sposób aktywny. Jedną z propozycji spędzenia wolnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – atrakcje

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać dostosowany do naszych umiejętności kurs nauki tego sportu. Najczęściej zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach po dwie godziny treningu w każdym dniu. Oprócz tego, dzieci chodzą na basen oraz grają w piantballa i biorą udział w innego typu grach. Nie zabraknie również wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Zaś w czasie pieszej wycieczki można zobaczyć dziką faunę i florę.

Obóz tenisowy – popularne kierunki

Myli się ten, kto sądzi, że niezapomniane wakacje to wakacje poza Polską. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ciekawie może być w Bieszczadach. Właśnie w takich okolicach organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

ten typ obozów kierowane są głównie do dzieci. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i mniejsze dzieciaki. Na rynku znajdziesz też oferty dla dorosłych.

Siedziba firmy:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły