projektowanie stron www Kraków, tworzenie stron KrakówReklama, marketing, promocja Strony internetowe Usługi 

Czemu warto zlecić projektowanie stron internetowych?

Wygoda witryn www wynika przede wszystkim z ich wzornictwa. Projektując strony www należy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach użytkowników – kiedy nawigacja po serwisie będzie dla nich źródłem problemów, szybko wejdą na drugą stronę lub zdecydują się na towary innej firmy. Żeby zatem strona przyniosła nam spodziewane zyski, należy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc prezentuje się właściwie stworzona strona? Jak zadbać, by internauci nie wyłączyli jej zbyt szybko?

ABC projektowania stron internetowych

Główną regułą, jaką powinniśmy sugerować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów serwisu – ściągną wówczas uwagę użytkownika i nakłonią go do kliknięcia. Najłatwiej osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu zdecydowanych barw, nie zapominając oczywiście o tym, by kolory równoważyły się na ekranie. Ważne jest także to, by najważniejsze części strony umieścić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to kwestia standardów od dawna stosowanych w internecie.

Powierz projektowanie stron internetowych fachowcom

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie skutecznej strony www nie jest łatwe. W razie strony firmowej złym pomysłem będzie więc amatorskie jej przygotowanie. By mieć gwarancję, że witryna będzie przynosić korzyści, warto powierzyć to specjalistom – zwłaszcza firmie specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły