tworzenie sklepu woocommerce, wdrożenia woocommerceStrony internetowe Usługi 

Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Prowadzisz firmę i pragniesz poszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony internetowej i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – elastyczność i opracowanie analizy statystyk sprzedaży

Ze względu na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że ekspresowo pojawiła się wtyczka dająca możliwość na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, posiada moc zalet. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z wykorzystując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top10 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek zwiększa się również elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom zlecenie przelewów za zamówienie przykładowo za pośrednictwem Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluacjędanych sprzedaży (udostępnianie różnego rodzaju statystyk) oraz integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zostaw ekspertom

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zostawić specjalistom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, instalację tylko niezbędnych, sprawdzonych wtyczek oraz jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą także blog, na którym łatwo można informować użytkowników o akcjach promocyjnych oraz nowych artykułach albo zamieszczać recenzje i różnorodne porady odnośnie sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły