Reklama, marketing, promocja Strony internetowe Usługi 

Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Poznaj więcej szczegółów o pozycjonowaniu stron Kraków.

Popularność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, że każda marka chce teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie zagwarantuje, iż nowi klienci do nas trafią – istotna jest przecież widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, które funkcjonują jedynie na określonym obszarze lub wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie lub w Lublinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług bądź sklepów używają na ogół fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę konkretnego miasta, jak np. “wizażystka kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” czy “ciastkarnia kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, rezydującym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych posiada wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży optymalizacji, pozycjonowania i tworzenia stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tych lat dobrze poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym samym trafić do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie rozbudowę treści, pozyskiwanie linków, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może przeglądać na bieżąco efekty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły