Strony internetowe Tematyka informatyczna 

Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Kluczową przyczyną, przez którą na portal internetowy może być założony ban od Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest możliwość uniknięcia tych poważnych obostrzeń?

Strzeż się nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie nadmiernej liczby odnośników kierujących internautów na naszą witrynę w sieci. Naruszają one normy uczciwego SEO opracowane przez koncern Google, gdyż manipulują miejscem strony w wyszukiwarce. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące występują w formie wpisów marketingowych przesyconych wieloma frazami. Występuje również proces sprzedaży linków, co jest zakazane. Kiedy nierzetelne praktyki zostaną odkryte, witryna jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, co wiąże się z gwałtownym zmniejszeniem jej pozycji w wyszukiwarce, nawet o 30 stron.

Czy można usunąć nienaturalne linki przychodzące

Trzeba podkreślić, że gdy na adres www będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy walczyć o reaktywowanie normalnej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Proces ten jest jednak niezwykle pracochłonny i nie zapewnia całkowitego sukcesu. Jeśli chcemy zwiększyć prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów – wyślijmy zapytanie do doświadczonej agencji SEO. Specjaliści błyskawicznie ustalą prawdziwą przyczynę i rozprawią się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google warto zlecać tylko renomowanym agencjom.

Powiązane artykuły