Reklama, marketing, promocja Strony internetowe Usługi 

Zwiększ zyski z optymalizacją stron

Optymalizacja stron - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze

Zapłaciłeś krocie za firmową witrynę internetową, zaś ta nie przyciąga kolejnych klientów? Jest świetnie zaprogramowana i wyposażona w nowoczesne technologie, ale klientów w ogóle nie jest więcej? Licznik odwiedzin stoi w miejscu pomimo Twoich starań? Prawdopodobnie powodów powinieneś szukać w niskiej widoczności w internecie. Internauci zwykle korzystają z popularnych wyszukiwarek – każdy przedsiębiorca powinien więc zatroszczyć się o to, by witrynę jego firmy użytkownicy znaleźli bez żadnych trudności. Jak to osiągnąć? Warto zacząć od samej witryny, modyfikując ją z myślą o wytycznych internetowego giganta – Google.

Reguły optymalizacji stron

Optymalizacja strony to różne modyfikacje opierające się na dopasowaniu strony do wytycznych wyszukiwarki. Są to zarówno zmiany HTML strony, jak i zapełnienie jej odpowiednią treścią. Okazuje się to bardzo istotne z uwagi na to, iż boty wyszukiwarek sprawdzają strony w myśl odgórnie określonych algorytmów – ważne jest na przykład semantyczne użycie znaczników w kodzie i nasycenie fraz kluczowych.

Optymalizacja stron – komu zlecić?

Optymalizacja stron to działanie potrzebujące sporej wiedzy o wciąż modyfikowanych algorytmach Google – dlatego też nie najlepszym pomysłem okaże się samodzielne modyfikowanie kodu korzystając z publikowanych w sieci tutoriali. Zdecydowanie słuszniej postąpimy zlecając to dobrej firmie SEO i rozpatrując to jako inwestycję – obroty notowane przez nasze przedsiębiorstwo mogą podnieść się już po kilku tygodniach od wykonania optymalizacji.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły