Usługi 

Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Na https://lastrada.pl zlecisz catering w Krakowie.

Kiedy organizujesz ważny event rodzinny lub firmowy, na który zapraszasz dużą liczbę uczestników, zazwyczaj nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując napoje i popularne przekąski w najbliższym sklepie – prestiżowe eventy zwykle wymagają dopracowanej oprawy też w obszarze posiłków. Wszak nie wypada stawiać na stolikach gości samych herbatników oraz wody mineralnej. W takich wypadkach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na wskazówki

Profesjonalne firmy świadczące usługi cateringowe zazwyczaj oferują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrztów, urodzin albo ślubów, catering dla firm i catering świąteczny, czyli dostarczanie posiłków wigilijnych. Oferty te są odpowiednio dopasowane do charakteru poszczególnych imprez, dlatego dostrzegalnie różnią się od siebie np. kosztem i spektrum posiłków oferowanych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej powinno się pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą przejrzyście wyszczególnić własne oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera pomoc w organizacji imprez różnego typu to jego praca, zatem długoletnie doświadczenie w tym obszarze pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które usatysfakcjonują większość gości.

Catering – dania przygotowane przez profesjonalnych szefów kuchni

Przyrządzanie posiłków nawet dla małej liczby gości może stać się ciężkim zadaniem, przede wszystkim wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na skoordynowanie pozostałych kluczowych aspektów wydarzenia. Jest to też sposobność poczęstowania uczestników wyjątkowymi posiłkami przygotowanymi przez profesjonalnych szefów kuchni. Warto przy tym podkreślić, że istotną cechą potraw dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich wygląd. Oprócz tego firmy, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają też swój zespół doświadczonych kelnerów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły