Usługi 

Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Poznaj więcej szczegółów o serwisie okien Warszawa

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie działają także warunki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły