Usługi 

Doświadczeni detektywi z licencją – o firmach detektywistycznych

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, odszukać cenne informacje na temat pracowników, jak również członków rodziny. Profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi wierności partnera, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków sprawowania opieki nad dzieckiem bądź ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu nowych technologii czy prawa, dzięki którym zdobycie cennych danych jest bez wątpienia prostsze.

Kto często korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Do biur detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby pragnące dowieść niewierności małżonka i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia pobytu dziecka będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne powoduje, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, które chcą zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne szczególnie w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji oraz kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala w efektywny i szybki sposób zdobyć potrzebne dane. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich pracownicy mają dodatkowo biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.

Powiązane artykuły