Sektor budowlany Usługi 

Nowoczesna architektura miejska – balustrady ze stali nierdzewnej

Stal jest popularnym materiałem, a to głównie dzięki jej właściwościom. Odpowiedni dobór komponentów stopu sprawia, że wykonane z niej elementy wyposażenia nie są podatne na rdzę, dlatego bez przeszkód można ich używać w styczności z kwasami, a także przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych. W zestawieniu z jej interesującym wyglądem czyni to ze stali nierdzewnej doskonały surowiec do wytwarzania fragmentów wyposażenia wnętrz i przeróżnego typu poręczy i balustrad.

Balustrady ze stali nierdzewnej – znakomite w deszczowym środowisku

Balustrady ze stali nierdzewnej cieszą się ogromną popularnością – dostrzegamy je zarówno na prywatnych posesjach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Własności tego materiału okazują się wyjątkowo ważne jeśli idzie o balustrady zewnętrzne. Nie rdzewieją one nawet w bardzo mokrym środowisku, tym samym wystarczy im sezonowa konserwacja i na długo zatrzymują swój piękny wygląd. To ich wygląd sprawia, że rewelacyjnie łączą się z nowoczesną architekturą. Znakomicie pasują do przeszkleń, elewacji wykonanych z drewna, a nawet dekoracyjnego betonu.

Poręcze ze stali nierdzewnej – do basenów i saun

Stal to doskonały budulec do wytwarzania poręczy stosowanych we wnętrzach domów – zwłaszcza tych zaprojektowanych na minimalistyczną, nowoczesną modłę. Osoby, które postawią na poręcze ze stali nierdzewnej docenią także ich szybkie czyszczenie bez konieczności użycia profesjonalnych preparatów i łatwość ich pielęgnacji. Odporność na korozję powoduje dodatkowo, że z tego materiału można produkować wytrzymałe i eleganckie drabinki do basenów albo poręcze do saun oraz łazienek przystosowanych do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Powiązane artykuły