Usługi 

Opieka nad grobem

Opieka nad grobami Kraków - dalsze informacje o tej usłudze

Wygląd pomników naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Największe trudności stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się wzięła?

Na taką usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, czyli montaż ławek lub pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie należy zapłacić osobom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od rodzaju usług – kiedy decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcemy, by firma czyściła grób co trzydzieści dni, musimy pogodzić się z kosztem około czterystu zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty zależne są również od wielkości grobów, a najdroższe okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły