Sektor budowlany Usługi 

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Poznaj więcej szczegółów o aranżacji wnętrz Kraków na joannaklusak.com/oferta/

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj nieodzowny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły