Usługi 

Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Zamów organizację imprez firmowych w Krakowie na palacradziwillow.pl.

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne bądź wspólne pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, mające na celu uformowanie silnych więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, m.in. po to, by celebrować zdobyte nagrody branżowe, jak również różne kursy, konferencje i bankiety dla partnerów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio zaplanowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później do promocji marki.

Jak wybrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeśli nie posiadamy w budynku firmy pojemnych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich gali, warto sprawdzić usługi wynajęcia lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim stylem do rangi organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla kontrahentów spółki, podczas których fetowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny zostać urządzone w zwykłej sali. Wskazane jest przy takich okazjach zaplanować imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które stanowczo zaakcentuje doniosłość wydarzenia. A jeżeli na event poproszeni zostaną goście nie mieszkający w bliskiej okolicy lokalu, powinno się wybrać salę, zlokalizowaną nieopodal bogatej bazy noclegowej, do której bez problemu można dojechać o każdej porze dnia.

Planowanie imprezy firmowej

Podczas planowania eventu firmowego nie wolno zignorować tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie gościom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku kompetentnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie we wskazaną lokalizację wybornych dań dla uczestników, ale też pomoże w wyborze menu i zajmie się ustawieniem stołów. W trakcie pokazowych gal wskazane jest też zagwarantowanie obecnym na sali nieskazitelnej obsługi. Opłaca się zatem szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole doświadczonych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko smakowite, lecz i zdumiewające wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki do stołu.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły