Spedycja i transport Usługi 

Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Wszystko o tanim parkingu Balice znajdziesz na https://pandaparking.pl

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły