Spedycja i transport Usługi 

Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Parking Kraków lotnisko. Więcej na pandaparking.pl.

Wygoda, możliwość przybycia nawet w najbardziej odległe miejsca świata i szybkość – to kluczowe atuty podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zyskały ogromne uznanie. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak daleką trasę najłatwiej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne kłopoty związane z przyjazdem do portu lotniczego swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, toteż w czasie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, wobec tego nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest ogromnie istotne podczas silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia załogi

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się również licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Prócz tego podróżni mogą uzyskać wsparcie zespołu parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora czy obniżenie ciśnienia w oponach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły