Turystyka i podróże Usługi 

Pokoje w Gdyni – nie tylko hotel

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miejscowości na Pomorzu – z niewielkiej rybackiej wioski powstałej w latach dwudziestych XX wieku błyskawicznie przekształciło się w nowoczesną aglomeracjęprzyciągającą turystów i inwestorów. Chciałbyś spędzić wakacje w Trójmieście? Dowiedz się, co zwiedzić i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Jednym z najbardziej lubianych przez turystów miejsc w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Zwiedzających przyciągają między innymi muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, trasy spacerowe i stragany. W trakcie urlopu w Gdyni należy również odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać piękną panoramę miasta. Niezapomnianych wrażeń dla turystów z dziećmi dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chcesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada bardzo dobrą bazę noclegową obejmującą apartamenty i mieszkania do wynajęcia, prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, jak również pokoje gościnne. Dlaczego warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Pokoje w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym prywatność i wysoki komfort, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z odtwarzaczem DVD, telewizorem, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, a także deską do prasowania, czajnikiem oraz żelazkiem na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Pokoje w wersji bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i smakowite posiłki w atrakcyjnej cenie.

Powiązane artykuły