Usługi 

Pragniesz urządzić w firmie prawdziwą Wigilię? Zamów catering świąteczny

Zajrzyj tu i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering świąteczny Katowice.

Ostatnie tygodnie roku to czas, który spędzamy głównie wraz z rodziną, jednakże spotkania świąteczne odbywają się również w firmach. Nieraz kadra firmy organizuje je swoimi siłami, osobiście przyrządzając bożonarodzeniowe dania, lecz w sporych zakładach pracy ten model działania raczej sprawdza. Aby zatem pomóc sobie przy przygotowania firmowych obiadów wigilijnych, zarówno dużych, jak i tych w wąskim gronie, polecamy skorzystać z usługi cateringu świątecznego.

Zupy, ryby, uszka z grzybami i kapustą – o cateringu świątecznym

Niewątpliwie na wigilijnym stole powinno pojawić się jak najwięcej typowych świątecznych dań. To zwłaszcza dania rybne, np. chrupki filet z łososia bądź karpia oraz zupy – obowiązkowo barszcz czerwony i żurek, a w niektórych regionach również zupa grzybowa. Nie powinno brakować też krokiecików z grzybami i kapustą, które zwykle spożywane są wespół z wymienionym wcześniej barszczem czerwonym. Firmowa impreza wigilijna nie byłaby kompletna bez przekąsek na chłodno, między innymi bez sałatki warzywnej bądź ryby po grecku. Warto też zadbać o pyszny specjał na koniec spotkania. Na stół świąteczny rekomendujemy makowiec, kutię z miodem lub puszysty sernik.

Firmowy catering świąteczny – porozmawiaj z pracownikami o menu

Organizację Bożego Narodzenia w firmie warto zacząć z pewnym wyprzedzeniem. Należy wyznaczyć termin wydarzenia i dostosować go do harmonogramu urlopów pracowników. Umożliwia to precyzyjne ustalenie przypuszczalnej liczby uczestników imprezy, a w efekcie ułatwi zamówienie wystarczającą ilość porcji. W dobrym tonie jest omówić z załogą menu i razem dobrać te dania z portfolio firmy cateringowej, które wszystkim będą smakować. Ważne jest także to, żeby dowiedzieć się czy ktokolwiek z pracowników może mieć reakcję alergiczną, przykładowo na orzechy, które mogą znajdować się w w deserach, lub są w załodze firmy wegetarianie. Dla takich osób trzeba zamówić potrawy zgodne z preferencjami dietetycznymi. Firmy cateringowe zajmujące się przygotowaniem dań świątecznych zbierają zamówienia przez większą cześć grudnia, ale nie warto odkładać tego na ostatnią chwilę.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły